Strojní zařízení pro střešní konstrukce

Strojní zařízení dodávané v rámci technologie Bova-nail umožňuje snadnou a efektivní výrobu dřevěných příhradových konstrukcí.
Strojní část technologie obsahuje lisovací zařízení včetně montážní plochy s upínacími stolky a sortiment úhlových pil pro přípravu přířezů.

Hydraulický lis BV LJ50

Výkonný lis typu „C“ pro spojování dřevěných konstrukcí ocelovými deskami s prolisovanými trny. Lis je upevněn na pojízdném portálu s mechanickým pohonem. Součástí dodávky jsou též upínací stolky fixované na montážní ploše dle požadavků zákazníka mechanicky nebo elektromagnetem.

Úhlová pila STROMAB CT 600

Toto zařízení představuje ideální řešení pro automatickou přípravu dřevěných přířezů. Pila disponuje kotoučem o průměru 600mm s pracovním rozsahem +/-80°. Kromě manuálního provozu může tato pila pracovat též v provozu automatickém, kdy přímo zpracovává data z programu Truss 4.

Řezací centrum STROMAB CT 800

Pila CT800 vychází z konstrukce pily CT600, je však osazena kotoučem o průměru 800 mm, který má možnost natáčení i ve třetí ose. Umožňuje tak i přípravu prostorově tvarovaných tesařský přířezů (námětků a pod.).

Ruční úhlové pily STROMAB

Ruční úhlové pily představují jednoduché a efektivní řešení pro přípravu přířezů, které ocení především menší provozy. Při výběru ruční úhlové pily je k dispozici široká škála typů, lišících se výkonem a řeznou kapacitou. Pro zvýšení výkonu lze na pracovní linku osadit dvě pily.


Úvodní stránka dřevěné střešní konstrukceMapa stránekKontakt
Czech Version English Version Russia Version Hungarian Version