Software pro navrhování střešní konstrukce Truss 4

Programový systém Truss4 nabízí kompletní zpracování projektu. Provází vás jednotlivými fázemi návrhu konstrukce od cenové nabídky až po tvorbu výrobní dokumentace a podkladů pro strojní zařízení. Programový systém Truss zahrnuje modul pro prostorové modelování (Truss 3D), výkonný výpočetní modul (Truss 2D) a volně šiřitelný modul pro správu projektů (Truss Explorer). Truss 4 pracuje pod operačním systémem Windows na pracovních stanicích s minimální konfigurací. Součástí nájmu licence Truss 4 je stálý update a upgrade.

Truss 2D

Základní výpočtový program systému provádějící samotný návrh a posouzení vazníku. Představuje účinný nástroj pro výpočet dřevěných konstrukcí metodou konečných prvků. Kromě statických výpočtů provádí též cenové kalkulace, exporty do CAD systémů či podklady pro strojní zařízení (úhlové pily). Pomocí programu Truss 2D lze navrhnout prakticky jakýkoliv příhradový vazník.

Truss 3D

Program pro prostorové modelování konstrukcí. Možnost zadání různých tvarů střech a střešních detailů. Příhradové vazníky jsou vytvářeny automaticky programem dle střešní topologie. Umožňuje vytvářet hromadné výstupy pro celou konstrukci. Pro návrh a posouzení jednotlivých vazníků je použit Truss 2D.

Truss Explorer

Program umožňující jednoduchou evidenci a správu jednotlivých konstrukcí. Za pomocí Truss Exploreru lze velmi snadno provádět cenové nabídky či tisk výrobní dokumentace pro celý projekt. Truss Explorer je nabízen jako freeware, umožní obchodním partnerům libovolné prohlížení dokumentace včetně tisku bez nutnosti zakoupení licence.

Minimální konfigurace

Nároky programového systému Truss4 na hardware a software.

Download

Stránka se stažením programu Truss Explorer a demoverze programu Truss4.


Úvodní stránka dřevěné střešní konstrukceMapa stránekKontakt
Czech Version English Version Russia Version Hungarian Version